Je to tu!!!


Představujeme vám nový koncept bufetové restaurace, bistra chcete-li: „ČTYŘKA“

Najdete nás v samém srdci Vysočiny v Novém Městě na Moravě, na Vratislavově náměstí v nádherných prostorách nově zrekonstruovaného historického domu rodiny Skuteckých, s příznačným číslem popisným 4.

Poloha domu ve stínu přilehlého městského parku a zámku přímo vybízí k oddechu a odpočinku od starostí všedních dní.

Rozhodnutí bylo rychlé a jasné, vytvoříme krásnou ČTYŘKU, úžasné místo pro rychlé zotavení smyslů a pro osvěžení dobře načepovaným Plzeňským pivem či limonádou, likéry z lokálních bylin, podle receptur s kořeny v časech dávno minulých.

ČTYŘKA – podnik pro všechny.

ČTYŘKA je naše společné řešení rychlé snídaně, svačiny, oběda či večeře formou bufetu s konzumací v místě nebo s sebou do ruky – do práce, domů, na chalupu, zkrátka kamkoli vás vítr zavane…

Věříme, že již při vstupu vás ČTYŘKA osloví zejména svou architekturou, dále otevřenou černou kuchyní s dominantními kamny na dřevo. Na nich se budou připravovat chutná, jednoduchá a zároveň rafinovaná jídla všedních dní s důrazem na čerstvost a lokálnost surovin.

Bufetová kuchyně vám bude každý den nabízet čerstvou nabídku čtyř variant. Na vlastní oči.

Linoucí se vůně vás chytí za nos i za srdce… Libé vůně polévek, omáček, knedlíků, řízků všech podob, bramborových placek a čerstvého pečiva – ty se ve ČTYŘCE budou plnit křehkým trhaným masem pečeným v troubách založených na sálavém teple, někdy provoněné trochou kouře…

Jednotlivé dny se budou grilovat nebo udit kuřátka, kachny, jehněčí či fantastická sekaná pečeně, a to vždy s jasným původem surovin z lokálních farem.

Nechte se u nás zlákat koutkem s paštikami a dalšími delikatesami ve skleničkách, chutnými sýry, salámy, klobáskami, špeky, slaninou, šunkami… V sezóně nabídneme tradiční zabijačku a jiné speciality z produkce regionálních farem, řezníků a uzenářů…

Obsluha pultu Vám na historickém stroji Berkel delikatesy na přání nakrájí – dáte si je ve ČTYŘCE k pivu či vínu nebo si je odnesete s sebou?

Všechny dobroty si můžete vychutnat v prostorách výčepu u stolů s dubovými lavicemi či „na stojáka“ u bufetových stolů.

Po dobu teplých letních dní vám ČTYŘKA nabízí posezení na příjemné venkovní zahrádce. Před letními parny se můžete ukrýt ve sklepě – unikátní skalní jezírko v něm udržuje stálou teplotu a také zaručuje ideální teplotu pivního sklepa.

Na viděnou ve ČTYŘCE.


Jeden komentář: “Je to tu!!!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *